Movies
Ratings
48
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0