Movies
Ratings
158
Man of SteelRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0