Movies
Ratings
72
A Hard DayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 5.0- Pitch HighRated ★ 1.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0- All Bark No BiteRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
InvictusRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0