Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Area 88Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0