Movies
Ratings
643
StorksRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
The BFGRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.5
Bad MomsRated ★ 4.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
The Last SummerRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0