Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cloud BreadRated ★ 3.5- 도라에몽 20기Rated ★ 4.0
- ObottyamakunRated ★ 1.5
- 도라에몽 19기Rated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0- 도라에몽 18기Rated ★ 4.0