Series
Ratings
31
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0