Movies
Ratings
329
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0