Titles you rated
HopelessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Below ZeroRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Outside the WireRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5