Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 3.0