Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
Country DiariesRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.5- King and QueenRated ★ 5.0
- BossRated ★ 5.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 3.5