Movies
Ratings
92
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0