Series
Ratings
259
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
TempestRated ★ 3.0
My YouthRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Love in ContractRated ★ 2.0
A Poem A DayRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
OasisRated ★ 2.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0
Meow, the Secret BoyRated ★ 3.0
Call It LoveRated ★ 2.5
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.5