Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 1.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0