Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 0.5
VivariumRated ★ 3.0
WishRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.0
HoneySweetRated ★ 0.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 1.5
LucaRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5