Movies
Ratings
406
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0