Series
Ratings
24- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0