Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.5