Titles you rated
Perfect ProposeRated ★ 3.5
Although I Love You, and You?Rated ★ 4.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0
- The EclipseRated ★ 3.0
Only FriendsRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 5.0
Mr. Mitsuya's Planned FeedingRated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
More Than WordsRated ★ 2.5
Good Omens Season 2Rated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Kei x Yaku: Dangerous PartnersRated ★ 2.0
At 25:00, in AkasakaRated ★ 4.0
The Mysterious ClassRated ★ 2.5