Titles you rated
K-pop Star Season 4Rated ★ 3.0
K-pop StarRated ★ 3.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 5.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 2.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- 슈퍼스타KRated ★ 5.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 5.0
Dancing 9Rated ★ 5.0- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 4.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0