Movies
Ratings
264
The Beauty InsideRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Last Witch HunterRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5