Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5- Between you and meRated ★ 3.0
- Finding PpongRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5