Series
Ratings
26
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0