Titles you rated
AnnabelleRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
RinguRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 1.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 1.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 2.5