Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.0
RamboRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 3.0
Harry BrownRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0