Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0