Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0