Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 2.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0