Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0