Movies
Ratings
169
The Ghost WriterRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0