Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Night of the WitnessRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 2.5