Movies
Ratings
143
Lost in TranslationRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0