Titles you rated
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
FireworksRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0