Series
Ratings
18
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
MedalistRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
PerformerRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0