Movies
Ratings
208
In Waves and WarRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Hancock 2Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 2.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
WantedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The SeatRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0