Series
Ratings
115
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0