Movies
Ratings
178
The TunnelRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0