Movies
Ratings
1218
ParasiteRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5