Series
Ratings
26
Captivated, by YouRated ★ 3.5
KinnPorsche The SeriesRated ★ 3.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
City HallRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Transit GirlsRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0- The SummerRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0