Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
Bad TripRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
ValiantRated ★ 5.0
The PerfectionRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Our BodyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5