Series
Ratings
46
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5