Movies
Ratings
408
We're the MillersRated ★ 4.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
Our Idiot BrotherRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5