Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0