Movies
Ratings
342
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5