Titles you rated
Running TurtleRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
2 GunsRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.0