Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0