Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5