Movies
Ratings
216
The PriestsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
HellcatsRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.5
PainedRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
He Was CoolRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
GloveRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5