Titles you rated
The A-TeamRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0