Titles you rated
21 & OverRated ★ 2.5
Ride AlongRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
Johnny English RebornRated ★ 3.5
SuperRated ★ 3.5
MetropolisRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.0
Bringing Down the HouseRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Life of CrimeRated ★ 3.5
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad DayRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
About Last NightRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
The Single Moms ClubRated ★ 2.0